✪ Poszukuje Pracy od 4000,00 netto miesięcznie ✪

Odświeżone: Środa, 24 Kwiecień, 2024  08:36

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Szukam pracy / Stałej
  • Wykształcenie:Zawodowe
  • Rok urodzenia:1991
  • Prawo jazdy:B
  • Branża:Praca fizyczna

Opis oferty

Witam, poszukuję stałej i stabilnej pracy fizycznej (Umowa o pracę - Pełny Etat) na terenie Łodzi lub okolic.
Zależy mi na nabyciu doświadczenia i nauce nowych rzeczy. Mam 32 lat, jestem osobą punktualną, odpowiedzialną i nie pije
Jeśli mógłbym się komuś przydać, proszę o kontakt
883 - pokaż numer telefonu -
W przypadku gdybym nie mógł odebrać, proszę zostawić wiadomość
Pozdrawiam

Wykształcenie
2007 r. – 2009 r. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 im. I Armii Wojska Polskiego
Zasadnicza Szkoła Zawodowa (Gastronomia)
Doświadczenie zawodowe
01.03.2015 ◕ .......... „Gama”
Stanowisko: pracownik fizyczny
Stanowisko pracy: wykonywanie nasadzeń, budowa ogrodów, pielęgnacja zieleni,nawadnianie, kierowca B (samochód dostawczy)
12.2013 ◕ 01.2014 MANPOWER POLSKA Sp. z o.o. - Dell Products Poland Sp. z o.o.
Stanowisko pracy: przygotowywanie komponentów do produkcji, manualny montaż sprzętu komputerowego, kontrola zmontowanego sprzętu
07.2013 ◕ 11.2013 INTAP Tobik Sp. j.
Stanowisko pracy: dział produkcji prasy
03.2012 ◕ 03.2013 Skład opału LESIAK Łódź
Zakres obowiązków: magazynowanie i pakowanie towaru, workowanie, prace porządkowe, obsługa wózka widłowego, obsługa ładowarki New Holland Mini
08.2011 ◕ 01.2012 DAKRI sp. z o.o. Łódź
Stanowisko: piekarz/cukiernik
Zakres obowiązków: przygotowywanie wyrobów piekarskich i wypiek
10.2010 ◕ 04.2011 Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska”
Stanowisko: pomocnik piekarza
Zakres obowiązków: wypiek chlebów, bułek, ciast, dbanie o porządek w piekarni
01.2010 ◕ 09.2010 Łódzki Zakład Usług Komunalnych
Stanowisko: pracownik zieleni miejskiej
Dodatkowe kwalifikacje/ umiejętności
Prawo jazdy kat. B
Kurs na wózki (spalinowe, gazowe, elektryczne) + uprawnienie do wymiany butli gazowych
Znajomość środowiskowa: Windows95/98/98se/2000/XP/ Vista / 7/, Internet, DOS,
Znajomość programów: Microsoft Word, Excel, Power Point, Corel
Przygotowywanie wyrobów piekarskich
Praca w kuchni (pomoc kucharza), przygotowywanie posiłków
Zainteresowania
Sport (piłka nożna, pływanie, wędkarstwo), Informatyka (programowanie), Kuchnia Polska
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 833).
Wyślij wiadomość

Piotr
Konto prywatne
Na Lento.pl od 04 lis 2013
Odpowiada szybko
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków